Kardinal Puljić podjelio sakrament Svete krizme u župama Jelah i Gorice

IMG_1215

U subotu 17. lipnja 2017. godine nadbiskup metropolit vrhbosanski kardinal Vinko Puljić podijelio je sakrament svete Krizme u župama Jelah i Gorice.

U prijepodnevnim satima kardinal Puljić je boravio u župi Sv. Ivana Krstitelja na Jelahu i u 10:00 sati susreo se sa pripravnicima za sakrament Svete krizme i sa župnikom vlč. Ilijom Marinovićem te obavio ispit vjeronaučnog znanja. Pod Misom u 11:00 sati kardinal Puljić krizmao je pripravnike koje je u propovijedi pozvao na suradnju sa Duhom Svetim.

U poslijepodnevnim satima kardinal Puljić je boravio u župi brčanskoga dekanata Gorice. Pod Misom u 17:00 sati kardinal Puljić krizmao je dva pripravnika iz te župe. Mala župna zajednica u Goricama na čelu sasvojim župnikom vlč. Đurom Živkovićem nije krila svoju sreću posjetom kardinala Puljića.

IMG_1201 IMG_1202 IMG_1203 IMG_1207 IMG_1215 IMG_1212