Preminuo Petar Senjak, otac vlč. Josipa Senjaka

Preminuo je Petar Senjak (rođ. 31. ožujka 1936), otac župnika u Vidovicama vlč. Josipa Senjaka, svećenika Vrhbosanske nadbiskupije. Misa zadušnica je u subotu, 10. veljače 2018. u župnoj crkvi na Ceru u 14 sati, a nakon Mise su sprovodni obredi na mjesnom groblju.

Sa suprugom Lucijom živio je 60 godina u kršćanskom braku. Imaju četvero djece, sinove: vlč. Josipa, Filipa i Miju te kćer Maru. Nakon ratnih stradanja vratio se sa svojom suprugom Lucijom u rodnu župu Cer gdje je u smiraju rodne grude dočekao završetak svog ovozemaljskog putovanja. Supruzi Luciji, sinovima: vlč. Josipu, Filipu i Miji, kćerki Mari, rodbini, prijateljima i župljanima župe Cer izražavamo kršćansku sućut i molimo Gospodina da pokojnom Petru udijeli vječni mir u svom Kraljevstvu. (kta)