Kardinal Puljić podijelio sakrament potvrde u Varešu i Brezi

U nedjelju, 8. travnja 2018. povodom podjele sakramenta potvrde, nadbiskup metropolit vrhbosanski kardinal Vinko Puljić pohodio je župu sv. Mihaela arkanđela u Varešu. Nakon svečanog dočeka i blagoslova s presvetim oltarskim sakramentom uslijedilo je ispitivanje 35 krizmanika i krizmanica. Euharistijskim slavljem, kojim je predsjedao kardinal Puljić, koncelebrirali su još i župnik fra Mirko Majdanžić i fra Ilija Božić iz Gospinog svetišta u Olovu.

Istoga dana, kardinal Puljić podijelio je krizmu za dvoje krizmanika u župi sv. Barbare u Brezi. Nakon što su župljani dočekali Nadbiskupa, uslijedila je molitva za okupljene vjernike te blagoslov s presvetim Sakramentom. U euharistijskom slavlju kojim je predsjedao kardinal Puljić, koncelebrirali su još i domaći župnik vlč. Anto Čosić i župnik iz Ilijaša vlč. Zdenko Spajić.