Kardinal Puljić podijelio sakrament potvrde u Domaljevcu i Grebnicama

U subotu, 14. travnja 2018., kardinal Vinko Puljić je u župi sv. Ane u Domaljevcu je predsjedao euharistijskim slavljm u kojem je 29 osnovnoškolaca primilo sakrament potvrde. Nakon što je brojno okupljena župna zajednica predvođena župnikom fra Blažom Markovićem dočekala i pozdravila kardinala Puljića uslijedio je razgovor s krizmanicima. Euharistija je započela 11:00 sati a uz kardinalovo predsjedanje, u koncelebraciji su osim župnika sudjelovali i brojni župnici i fratri iz okolice Domaljevca.

Istoga dana, kardinal Puljić podijelio je potvrdu i sedamnaest krizmanika u župi sv. Jakova Markijskog u mjestu Grebnice. Euharistijsko slavlje, kojem je prethodio svečani doček pred crkvom, molitva i ispitivanje krizmanika, započelo je u 17:00 sati. Uz brojno okupljenu župnu zajednicu, pored župnika fra Marijana Živkovića, u koncelebraciji je sudjelovalo i nekoliko fratara iz susjednih župa.