Kardinal Puljić krizmao 17 mladih u župi Rođenje BDM Ulice

U nedjelju 17. lipnja u župi Rođenja BDM Ulice, 17 krizmanika primilo je po rukama nadbiskupa vrhbosanskog Vinka Puljića sakrament potvrde. Kardinala Puljića je pred mnogobrojno okupljenim narodom pozdravio i dobrodošlicu poželio župnik fra Martin Antunović, a nakon kardinalovog razgovora s krizmanicima uslijedilo je svečano euharistijsko slavlje te sama podjela krizme. Koncelebracijom su se na misi pridružili i župni vikar fra Petar Matanović te fra Niko Josić i vlč. Damir Ivanović. Prije samog blagoslova na kraju euharistije, nadbiskup Puljić još jednom je ohrabrio cijelu župnu zajednicu, zajedno s krizmanicima i njihovim kumovima  i obiteljima, da nastave biti sjeme koje raste kako bi donosilo plodove hrabrog svjedočenja za Isusa Krista i njegovu Crkvu u nezavidnim prilikama u kojima se nalaze. Slavlje se nastavilo zajedničkim ručkom prisutnih svećenika u župnoj blagovaoni.