Kardinal Puljić krizmao 13 mladih u Maglaju

U subotu 7. srpnja 2018. nadbiskup metropolit vrhbosanski Vinko kardinal Puljić podijelio je sakrament potvrde za 13 mladih u župi sv. Leopolda Bogdana Mandića u Maglaju. Po dolasku u crkvu pozdravio ga je i dobrodošlicu mu iskazao župnik vlč. Josip Jelić. Nakon razgovora s krizmanicima uslijedilo je svečano euharistijsko slavlje u kojemu su koncelebracijom sudjelovala još četiri svećenika iz susjednih župa te kumovi i obitelji krizmanika. Kardinal Puljić je u prigodnoj homiliji podsjetio okupljene na važnost molitve za duhovna zvanja te raspoloživost i otvorenost Bogu za njegovu volju. Osim toga, ohrabrio je sve krizmanike da s vjernošću odgovore na dar milosti koji sa sakramentom sv. krizme primaju.