Čestitka nadbiskupa Vukšića provincijalu Kraljeviću

Vrhbosanski nadbiskup metropolita mons. Tomo Vukšić, koji se nalazi na plenarnom zasjedanju CCEE-a u Beogradu, uputio je 26. lipnja čestitku fr. Tomislavu Kraljeviću, novom provincijalu Hrvatske dominikanske provincije.

„Nakon što sam primio vijest da su Ti braća iskazala veliko povjerenje i izabrala Te za svoga provincijalnog poglavara, u svoje ime i u ime Vrhbosanske nadbiskupije, njezinih svećenika, redovnika, redovnica i svih ostalih Kristovih vjernika, izražavam radost zbog Tvog izabranja i čestitam Ti s molitvom da dragi Bog, po zagovoru Sv. Dominika, blagoslovi Tvoj rad i djelovanje sve braće u Hrvatskoj dominikanskoj provinciji u služenju Crkvi Božjoj“, poručio je, među ostalim, nadbiskup Tomo te dodao: „Ovo je prigoda također za zahvaliti Provinciji i svim dominikancima koji su, tijekom proteklih desetljeća, djelovali i sada djeluju u župi Uzvišenja Svetoga Križa u Klopču kod Zenice. Hvala im za lijepu suradnju i služenje narodu Božjemu koje neka se nastavi na slavu Božju“.