Čestitka mons. Vukšića novoj poglavarici Družbe SMI

Vrhbosanski nadbiskup metropolita mons. Tomo Vukšić uputio je 4. srpnja čestitku novoizabranoj vrhovnoj poglavarici Družbe sestara malog Isusa s. Anđi Vranješ.

„Nakon što je pristigla vijest o Vašem izboru za vrhovnu poglavaricu Družbe sestara malog Isusa, kao i o izboru Vrhovne uprave Družbe, Vama i svim ostalim izabranim sestrama najsrdačnije čestitam na velikom povjerenju, koje su Vam iskazale ostale članice Vaše Družbe, koju je osnovao časni sluga Božji sarajevski nadbiskup Josip Stadler“, poručio je, među ostalim, nadbiskup Tomo te dodao: „Zahvaljujem Vašoj Družbi koja, osobito po karizmi koju je zamislio njezin Utemeljitelj, na raznim stranama svijeta doprinosi širenju Kraljevstva Božjega po služenju osobama u potrebi i posebice njezinim brojnim sestrama, koje su velik dio svoga života darovale i danas daruju služeći nesebično Crkvi Božjoj u samostanima, župama i drugim ustanovama na području Vrhbosanske nadbiskupije. Neka dragi Bog, po zagovoru njezinih nebeskih zaštitnika, blagoslovi Vašu Družbu, novu Vrhovnu upravu i sve ostale sestre u služenju Isusu koji uvijek poručuje: 'Što godučiniste jednomu od ove moje najmanje braće, meni učiniste' (Mt 25,40).“